תקנון האתר

אורן לב מוסיקה – תקנון האתר

1.”הלקוח” בתקנון זה הוא גולש תושב הארץ או ישראלי תושב חול

   בעל תעודת זהות ישראלית או המחזיק בדרכון זר.

2. בעל כרטיס אשראי בתוקף , אשר הינו כרטיס אשראי ישראלי או בינלאומי.

3.החברה בתקנון זה הינה “שיר במתנה פלייבק פור” (הבעלים: אורן לב ע.מ 028651511)

4.”האתר כאמור בתקנון זה הינו אורן לב מוסיקה – מכירות קבצי מוסיקה של החברה.

5.תקנון אתר זה נועד להבהיר את מחוייבות השירות והאמינות וכן וזכויות הלקוח בכל הקשור

לרכישת קבצי מוסיקה באתר זה.

6.באתר יוצגו קבצי מוסיקה פלייבקים וקריוקי בהתאם לשיקול דעתה של החברה.

7. החברה שומרת על זכותה לשנות בכל עת את מחיר המוצרים.

8.  לאחר ביצוע הפעולה תתבצע בדיקה של פרטי כרטיס האשראי ועם אישור ההזמנה ע”י חברות כרטיסי האשראי, תינתן הודעה מתאימה כי הפעולה אושרה, ההזמנה תרשם בשרת האתר ובמחשבי אורן לב מוסיקה וקבצי המוסיקה יהיו זמינים להורדה.

9.אין החזר כספי על קובץ קריוקי או פלייבק אשר בוצע הזמנה ובוצע הורדה שלו download מהאתר שלנו  למחשב של הלקוח.

10.במקרה בו הקובץ שהלקוח הוריד לא תקין או במקרה של תקלה בהורדת הקובץ  , יש להודיע מיד להנהלת האתר (צור קשר 24 שעות ביממה) והתקלה תתוקן בו במקום וישלח קובץ חדש.

11. במקרה בו לא אושרה העסקה ע”י חברות האשראי יקבל מבצע הפעולה הודעה מתאימה. יובהר ויודגש, פעולה תיחשב כמושלמת רק לאחר הסדרת אישור חברות האשראי לביצוע העסקה ע”י מבצע הפעולה.

12. כל ההזמנות שבוצעו ע”י הלקוח, הנן סופיות. לא ניתן לבצע שינוי או ביטול בתנאי ההזמנה ובכל מקרה לא יינתן החזר כספי. לאתר הזכות לשנות מחירים בכל זמן נתון.

13. שינוי סולם או שינוי מהירות יכול להתבצע על פלייבקים בלבד ( לא כתוביות או קריוקי ) ומותנה ברכישה באתר בסכום של 39 שח ומעלה. הסולם או מהירות החדשה ישלח אל הלקוח במייל בתוך 48 שעות , ניתן לבקש ביצוע שינוי סולם או מהירות עד שבוע ימים מתאריך הרכישה.

14. במידה והינך אולפן הקלטות , יש לרכוש פלייבק עבור כל לקוח בנפרד , אין להשתמש בפלייבק לשימוש חוזר בין לקוחות , הפלייבק אישי ואינו ניתן להעברה.

15. מאחר ונרשמת לאתר, עידכונים של אורן לב מוסיקה נשלחים אוטומטית לרשימת התפוצה והינך רשאי להסיר עצמך מהרשימה בקלות רבה בעת קבלת המייל

16. השימוש באתר מוצע לך כשהוא מותנה בקבלת כל התנאים, ההודעות וההגבלות המפורטים להלן. שימוש באתר ייחשב כהסכמה מצדך לכל התנאים, ההודעות וההגבלות שבתנאי שימוש אלה.